Mimari, Statik, Makine, Elektrik, Yapı Denetimli Paket Proje Hizmeti

Mimari, Statik, Makine, Elektrik, Yapı Denetimli Paket Proje Hizmeti ile, yeni yapılarınızın bütün idari ve teknik süreçlerini bize emanet edin.

İnşaat Aşamasında Ön Ödemeli/İndirimli Daire Satış Hizmeti

Yaşam alanları üretmenin, sermaye sahibi olmaktan daha fazla birikimi gerektirdiğini biliyoruz.

Anahtar Teslim Proje Hizmeti

İster hayalinizdeki villa için isterseniz bir başka yapı için, isteklerinizi bizimle paylaşın, bütçe planlamasından tasarımına, projelendirmesinden uygulanmasına kadar bütün süreçleri sizin adınıza takip biz takip edelim.

Profesyonel Ekip

Bu işin eğitimini almış Yük. Müh. Cihan ÇOPUR tarafından kurulan ve yönetilen, alanında oldukça tecrübeli ekiplerle uygun bütçeler dahilinde çalışma fırsatı yakalayın.

Ücretsiz Keşif & Teklif & Kredi Kartı İle 9 Taksit İmkanı

İhtiyacınız ister büyük ister küçük olsun, bizden teklif almadan sakın karar vermeyin! Bize ulaşın! Ücretsiz keşif için hemen randevu oluşturalım ve teklifinizi hazırlayalım! Kredi kartınıza 9 taksite kadar ödemelerinizi bölelim!

A’dan Z’ ye Bütün İhtiyaçlarınıza Tek Adres

Tadilat adına ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetler için alanında tecrübeli uzman ekiplerimiz ile hazırız. Bunların koordinasyonu başlı başına bir iştir. Sizler kişiler ile uğraşmayın, biz sizin yerinize bütün süreçlerinizi tek noktadan takip edelim.

İç/Dış 3D Max Tasarım Hizmeti

Franchising Firmalarına Kurumsal Mekan Tasarım Hizmeti

Neden Biz

2012 yılında Mimar İsmihan ÇOPUR BAYRAK tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce projenin tasarımında imzası olan bir oluşumun tecrübesiyle,
yeni müşterilerine kaliteli yaşam alanları tasarlamak ve inşa etmek amacıyla çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. 35 yılı aşkın tecrübeye ulaşmış aileden gelen geleneksel inşaat ustalığını, genç ve dinamik bir anlayışla harmanlayarak,
bir konuttan daha fazlası olarak tanımlanabilecek yaşam alanları üretmek gayretinde olan firmamız, her bir bağımsız bölümün tasarımında, yaşayacak insanların hayatlarını kolaylaştıracak detayları hayata geçirmektedir.

İsmihan Mimarlık Hizmet Döngüsü

İsmihan Mimarlık, alanında uzman kişilerden kurulu ekibi ile, ihtiyaçlarınıza en uygun optimum

01

Keşif & Teklif

02

Projelendirme

03

İş Teslimi İle Başlayan Dostluklar

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bu formu doldurarak bilgilerinizi paylaşırsanız, size en yakın zamanda geri dönüş sağlayacağız.
Siz hemen bizi aramak isterseniz numaramız

Referanslarımız

İsmihan Mimarlık

Kaliteli Yaşam Alanları

1

Ülke

70

Mutlu Müşteri

80

Daire

Son Projelerimiz

Profesyonel Yaklaşım, Kalite ve Hizmet mi Arıyorsunuz?