• Gebizli Mh. 1110 Sk. Kuleli Sitesi A Blok No:15/2 Muratpaşa/ANTALYA
  • +90 (506) 50 09 071
  • info@ismihanmimarlik.com.tr

Hakkımızda

2012 yılında Mimar İsmihan ÇOPUR BAYRAK tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce projenin tasarımında imzası olan bir oluşumun tecrübesiyle, yeni müşterilerine kaliteli yaşam alanları tasarlamak ve inşa etmek amacıyla çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.
35 yılı aşkın tecrübeye ulaşmış aileden gelen geleneksel inşaat ustalığını, genç ve dinamik bir anlayışla harmanlayarak, bir konuttan daha fazlası olarak tanımlanabilecek yaşam alanları üretmek gayretinde olan firmamız, her bir bağımsız bölümün tasarımında, yaşayacak insanların hayatlarını kolaylaştıracak detayları hayata geçirmektedir.
 
Misyonumuz
 
Şirketimizin kurulduğu tarihten itibaren günümüze kadar üstlendiğimiz bütün proje ve taahhütleri, ilkelerimizden sapmadan ve zamanında bitirerek sonuçlandırmış bulunmaktayız.
 
Yeterli birikimimiz, problem çözümlerindeki pratik ve sağduyulu gayretlerimiz ile farklı, kaliteli, doğayı ve insanı merkeze alan bir anlayışla yeni yaşam alanları üretmek amacındayız.
 
Vizyonumuz
 
Şirketimiz sürekli gelişim gösteren, teknolojik değişimlere uyum sağlayıp, bu değişimlere ulusal ve uluslararası alanda öncülük etmeyi amaçlamaktadır.
 
Müşterileriyle birlikte büyümeyi ilke edinen, kaliteli hizmet sunan, faaliyet gösterdiği alanda gün geçtikçe markalaşarak dürüstlüğün ve güvenin sembolü bir firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.